O firmie


Paul Klacska Polska Sp. z o.o. - to firma z udziałem kapitału austriackiego zajmująca się od wielu lat transportem i dispatchingiem paliw płynnych.

Na terenie Polski - mamy zaszczyt i przyjemność świadczyć usługi transportowe dla międzynarodowych koncernów paliwowych oraz klientów indywidualnych.

Personel - zdajemy sobie sprawę, iż naszym największym kapitałem są ludzie, a szczególnie kierowcy. Dlatego podlegają oni procesowi ciągłego doszkolenia w ramach szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych - prowadzonych przez specjalistów z różnych dziedzin.

Pojazdy - eksploatujemy nowoczesne i bezpieczne pojazdy spełniające wymagania przepisów dotyczących transportu paliw. Posiadamy cysterny z elektronicznym układem pomiarowym, hermetyzacją oraz dolnym załadunkiem. Nie boimy się wprowadzać nowych rozwiązań na polski rynek, o ile tylko wpływa to na poprawę bezpieczeństwa lub leży w interesie naszego klienta.

Teren działania - siedziba firmy znajduje się w Piasecznie. Posiadamy zestawy bazujące w Szczecinie, Poznaniu, Gdańsku, Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu, Nowej Soli oraz na Śląsku. Usługi świadczymy na terenie całego kraju oraz realizujemy transporty międzynarodowe.  Na życzenie klienta jesteśmy w stanie optymalnie dopasować lokalizację pojazdów do konkretnych potrzeb przewozowych.

Realizacja transportu - jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Na podstawie zamówień Klientów (również przez internet) lub stanów paliw na obsługiwanych stacjach (dispatching) podejmowana jest przez doświadczonych dyspozytorów decyzja o przewozie paliw. Nasi kierowcy profesjonalnie wykonają każde zlecenie transportowe, a sprawny system łączności umożliwia dostęp do danych kursu.