O nas

Paul Klacska Polska Sp. z o.o.

Od samego początku istnienia w Polsce realizacja świadczonych usług logistycznych jest ściśle zharmonizowana z rozwojem Grupy Klacska, której ponad 70 letnie doświadczenie w transporcie materiałów niebezpiecznych stanowi dla nas bezcenne know- how.


Mamy zaszczyt i przyjemność świadczyć usługi transportowe dla międzynarodowych koncernów paliwowych oraz klientów indywidualnych.

Dlaczego warto nas wybrać?

Dbając o zrównoważony rozwój, stawiamy na najnowsze technologie gwarantujące niskoemisyjną eksploatację naszego taboru, wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz własne, nowoczesne rozwiązania systemowe wspomagające procesy zarządzania łańcuchem dostaw.

Nowoczesne pojazdy

Eksploatujemy nowoczesne i bezpieczne pojazdy spełniające wymagania przepisów dotyczących transportu paliw. Posiadamy cysterny z elektronicznym układem pomiarowym, hermetyzacją oraz dolnym załadunkiem.

Innowacyjne systemy

Nowoczesne rozwiązania systemowe wspomagają procesy zarządzania łańcuchem dostaw. Nie boimy się nowych rozwiązań o ile wpływają na poprawę bezpieczeństwa lub leżą w interesie klienta.

Przewóz paliw do stacji

Na podstawie zamówień Klientów (również przez internet) lub stanów paliw na obsługiwanych stacjach (dispatching) podejmowana jest przez doświadczonych dyspozytorów decyzja o przewozie paliw. 

Dyspozycyjność 24h/7 dni w tygodniu

Nasi kierowcy profesjonalnie wykonają każde zlecenie transportowe, a sprawny system łączności umożliwia dostęp do danych kursu.

Nasza siedziba

Siedziba firmy znajduje się w Piasecznie. Posiadamy zestawy bazujące w Szczecinie, Poznaniu, Gdańsku, Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu, Nowej Soli oraz na Śląsku.

Usługi świadczymy na terenie całego kraju oraz realizujemy transporty międzynarodowe. 

Firma Paul Klacska Polska Sp. z o.o.
Nasza wizja

Paul Klacska Polska Sp. z o.o. chce być czołową w Polsce pod względem merytorycznym - działającą w zgodzie z zasadami etyki zawodowej - spółką, świadczącą usługi w zakresie logistyki i transportu materiałów niebezpiecznych.

0
km przejechane rocznie
ilość okrążeń ziemi / rok
liczba obsługiwanych lokalizacji
ilość litrów dostarczana / min

Wartości

Zdajemy sobie sprawę, iż naszym największym kapitałem są ludzie, a szczególnie kierowcy. Dlatego podlegają oni Zarząd Paul Klacska Polska Sp. z o.o., w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz jego stabilnego rozwoju, stworzył i ogłosił wśród pracowników niniejsze Zobowiązanie, określające podstawowe zasady prowadzenie działalności.

 

W związku z powyższym wszyscy pracownicy reprezentujący firmę, niezależnie od łączącego ich ze Spółką stosunku pracy, winni w trakcie pracy przestrzegać przedstawionych wartości, powstałych w oparciu o misję przedsiębiorstwa i respektowanych przez Zarząd Spółki

Wartości klacska
Wobec świata
Wobec pracowników
Jeśli chcesz nam coś powiedzieć anonimowo lub identyfikując się, możesz skorzystać z tego kanału dla sygnalistów!

Historia

Paul Klacska Polska Sp. z o.o. chce być czołową w Polsce pod względem merytorycznym - działającą w zgodzie z zasadami etyki zawodowej - spółką, świadczącą usługi w zakresie logistyki i transportu materiałów niebezpiecznych.

1

kwiecień 1996

Powstaje nowa gałąź holdingu Raab Karcher Polska Sp. z o.o. - Raab Karcher Spedycja Paliw Sp. z o.o.

2

styczeń 1997

spółka rozpoczyna samodzielną działalność pod firmą Talis Polska Sp. z o.o. Właścicielem udziałów jest Talis GmbH z Niemiec.

3

sierpień 1998

firma otrzymuje certyfikat jakości ISO 9002 - obecnie ISO 9001:2000.

4

październik 2002

udziały spółki zostają kupione przez firmę Paul Klacska Ges.m.b.H z Austrii

5

marzec 2003

spółka znajduje się wśród finalistów konkursu Dekra Award 2002

6

listopad 2003

zmianie ulega firma Spółki, obecna to Paul Klacska Polska Sp. z o.o.

7

marzec 2004

w europejskim konkursie Dekra Award 2003 firma zajmuje 3. miejsce.

8

czerwiec 2005

w firmie przeprowadzony zostaje z wynikiem pozytywnym audyt SQAS